Curt Clemens litografier i mapp

287078

CLEMENS, Curt (1911-1947):Porträttserie, 15+1, signerade Curt Clemens, litografier, 46x34 cm

Gulander

Rum 16

Budhistorik (17 bud)
1633749
1640670
1633749
1640665
950
1633749
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.