Elio Nuvoloni grafiska blad

287074

NUVOLONI, Elio ( Italien, 1900-tal): (11) Kompositioner, signerade och daterade 75, 53/60, grafiska blad, rammått ca 62x44 vardera

Visas på begäran

Elio Nuvoloni grafiska blad

Budhistorik (4 bud)

1640508
550
1640310
500
1640290
450
1633877

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.