Vas stengods

287073

VAS, stengods, 1900-talets andra hälft, signerad Annie Stålkrantz, höjd 19 cm

Keramik/Porslin

Monter 16

Vas stengods

Budhistorik (2 bud)

1640618
1639932

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.