Curt Clemens pastell

287071

CLEMENS, Curt (1911-1947): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Curt Clemens 1946, pastell, 58x47 cm

Fack 3

Curt Clemens pastell

Budhistorik (12 bud)
1639711
1 400
1633751
1 300
1639710
1 300
1633751
1633398

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.