Skåp barock

287070

SKÅP, 1700-tal, barock, ek, skuren dekor, delvis svärtat trä, höjd 208, 200x77 cm, nyckel finns

Sprickor, skador, nyckel finns att avhämta i Utlämningen, mhyllplan finns

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Skåp barock

Budhistorik (5 bud)
1640506
8 200
1631368
8 000
1630459
650
1630208
600
1629894

Slutpris SEK:
8 200
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 840 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer