Skåp barock

287070

SKÅP, 1700-tal, barock, ek, skuren dekor, delvis svärtat trä, höjd 208, 200x77 cm, nyckel finns

Sprickor, skador, nyckel finns att avhämta i Utlämningen, mhyllplan finns

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Skåp barock

Budhistorik (5 bud)
1640506
8 200
1631368
8 000
1630459
650
1630208
600
1629894

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.