Skåp 1700-tal

287069

SKÅP, 2 delat, 1700-tal, furu, invändigt med hyllplan, gångjärn i smide, förgyllda nyckelbrickor, överdel med belysning, höjd 188, 47x107 cm

Slitage, renoverat och kompletterat

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Skåp 1700-tal

Budhistorik (16 bud)
1640286
4 200
1640284
1640283
3 800
1640270
3 600
1640282
3 600

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer