Skåp 1700-tal

287069

SKÅP, 2 delat, 1700-tal, furu, invändigt med hyllplan, gångjärn i smide, förgyllda nyckelbrickor, överdel med belysning, höjd 188, 47x107 cm

Slitage, renoverat och kompletterat

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Skåp 1700-tal

Budhistorik (16 bud)
1640286
4 200
1640284
1640283
3 800
1640270
3 600
1640282
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.