Soffbord jakaranda

287067

SOFFBORD, 1970-tal, jakarandafanér, brännmärkt HBM Möbler, benavslut i mässing, höjd 47, 139x85 cm

Slitage

Rum 9

Soffbord jakaranda

Budhistorik (12 bud)
1640106
1640104
950
1640099
900
1640103
850
1640099
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.