Soffbord jakaranda

287067

SOFFBORD, 1970-tal, jakarandafanér, brännmärkt HBM Möbler, benavslut i mässing, höjd 47, 139x85 cm

Slitage

Rum 9

Soffbord jakaranda

Budhistorik (12 bud)
1640106
1640104
950
1640099
900
1640103
850
1640099
700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer