Jockum Nordström litografi

287062

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum, 250, litografi, 60x85 cm

Rum 1

Jockum Nordström litografi

Budhistorik (11 bud)
1637814
3 600
1637813
3 400
1635816
3 200
1635814
1635813
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.