Karmstolar 1 par

287060

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, klädda i ljusbrunt ulltyg med pärlspikning, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

Rum 5

Karmstolar 1 par

Budhistorik (5 bud)
1632886
500
1638058
450
1632886
1638057
1632886

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.