Byrå med rullklaff mahogny

287059

BYRÅ med rullklaff, 1800-talets andra hälft, mahogny, höjd 113, 109x55 cm, nycklar finns

Fanerbortfall, sprickor, nyckel finns att hämta i utlämningen.

Rum 6

Byrå med rullklaff mahogny

Budhistorik (19 bud)
1640586
3 600
1640470
3 400
1640435
3 200
1640334
1640434

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 840 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer