Eric Detthow olja

287056

DETTHOW, Eric (1888-1952): Kubistisk kvinna i profil, signerad E Detthow, olja på duk uppfodrad på pannå, 70x55 cm

Ytslitage

Rum 14

Eric Detthow olja

Budhistorik (20 bud)
1640932
4 800
1640928
4 600
1640920
4 400
1640923
4 400
1640920
4 200

Slutpris SEK:
4 800
484 EUR, 575 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.