Takarmaturer 1 par

287054

TAKARMATURER, 1 par, 1960/70-tal, stomme i mässing, frostat glas, höjd 112 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 17

Takarmaturer 1 par

Budhistorik (17 bud)
1630623
1632365
1630623
1631994
1630623
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.