Ellen Jolin akvarell

287045

ELLEN, Jolin (1854-1939); Tjädern plockas, signerad Ellen Jolin, akvarell på papper, 35x27 cm

Kundcenter

Ellen Jolin akvarell

Budhistorik (8 bud)
1640585
1639030
1637448
1 400
1636552
1 300
1635026

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer