Ellen Jolin akvarell

287045

ELLEN, Jolin (1854-1939); Tjädern plockas, signerad Ellen Jolin, akvarell på papper, 35x27 cm

Kundcenter

Ellen Jolin akvarell

Budhistorik (8 bud)
1640585
1639030
1637448
1 400
1636552
1 300
1635026

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.