Jim Dine färglitografi

287044

DINE, Jim (född 1935): The New Year's Tree, 1985, ur sviten The Astra Set, signerad och daterad Dine 1985, 13/400, färglitografi, 60x50 cm (bladstorlek 89x63 cm)

Rum 11

Jim Dine färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1631632
4 200
1631023
1630395
3 800
1630141
3 600
1630391
3 600

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.