Gaborron mapp

287035

GABARRON BETEGON, Cristóbal (Spanien, född 1945): "Las Musas" - mapp innehållandes 5 st litografier, signerade Gabarron, 34/99, bladmått ca 50x70 resp 70x50 cm

Rum 1

Gaborron mapp

Budhistorik

2015-01-11 kl 20:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.