Gaborron mapp

287035

GABARRON BETEGON, Cristóbal (Spanien, född 1945): "Las Musas" - mapp innehållandes 5 st litografier, signerade Gabarron, 34/99, bladmått ca 50x70 resp 70x50 cm

Rum 1

Gaborron mapp

Budhistorik

2015-01-11 kl 20:12
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer