Olle Bonnier litografi

287033

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Olle Bonnier -62, 24/70, färglitografi, 21x66 cm

Fack 2

Olle Bonnier litografi
Budhistorik (7 bud)
1639688
600
1639689
550
1639688
500
1639684
450
1639144

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.