Madeleine Pyk litografi

287031

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad Madeleine Pyk 196/250, färglitografi, 36x46 cm

fläck på passepartoue

Fack 10

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (14 bud)
1638837
1639314
1638837
1639312
950
1638837
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.