Madeleine Pyk litografi

287031

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad Madeleine Pyk 196/250, färglitografi, 36x46 cm

fläck på passepartoue

Fack 10

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (14 bud)
1638837
1639314
1638837
1639312
950
1638837
900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer