Lennart Aschenbrenner litografi

287029

ASCHENBRENNER, Lennart (född1943): Citrus, 1990, signerad och numrerad Aschenbrenner 74/150, färglitografi från 6 stenar tryckt på BFK Rives, 50x65 cm, litteratur: Aschenbrenner samlad grafik 1965-2012, verknummer 116

Fack 6

Budhistorik (13 bud)
1639724
1639276
1639723
950
1639276
900
1639131
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.