Lennart Aschenbrenner litografi

287029

ASCHENBRENNER, Lennart (född1943): Citrus, 1990, signerad och numrerad Aschenbrenner 74/150, färglitografi från 6 stenar tryckt på BFK Rives, 50x65 cm, litteratur: Aschenbrenner samlad grafik 1965-2012, verknummer 116

Fack 6

Budhistorik (13 bud)
1639724
1639276
1639723
950
1639276
900
1639131
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer