Målning 1900-tal

287027

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (troligen Tyskland, 1900-tal): Kustbilder med figurer, osignerad, olja på duk, 63x81 cm;
Proveniens, enligt uppgift, ingick i konstnären Alfred Helbergers kvarlåtenskap

Dukskador

Rum 3

Målning 1900-tal

Budhistorik (18 bud)
1639798
1639787
2 800
1639782
2 600
1639780
2 400
1639779

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.