Målning 1900-tal

287023

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (troligen Tyskland, 1900-tal): Bergslandskap, osignerad, olja på duk, 84x92 cm;
Proveniens enligt uppgift, ingick i konstnären Alfred Helbergers kvarlåtenskap

Skador och lagningar

Rum 6

Målning 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

1632707
1632284
1631735
1629328

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.