Målning 1900-tal

287023

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (troligen Tyskland, 1900-tal): Bergslandskap, osignerad, olja på duk, 84x92 cm;
Proveniens enligt uppgift, ingick i konstnären Alfred Helbergers kvarlåtenskap

Skador och lagningar

Rum 6

Målning 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

1632707
1632284
1631735
1629328

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer