Emil Ekman oljemålning

287021

EKMAN, Emil (1880-1951): Marinmotiv, signerad Emil G Ekman, olja på pannå, 29x36 cm

Rum 11

Emil Ekman oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1637348
1 300
1639140
1637348
1636024
1635704
950

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.