Madeleine Pyk färglitografi

287014

PYK, Madeleine (född 1934): "Trio", signerad och numrerad M Pyk 36/275, färglitografi, 41x40 cm

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (20 bud)
1639370
1 400
1639146
1 300
1639063
1638827
1639010

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.