Madeleine Pyk färglitografi

287012

PYK, Madeleine (född 1934): "Promenad des Anglais", signerad och numrerad M Pyk 36/275, färglitografi, 41x40 cm

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (16 bud)
1639012
1639016
1639012
950
1638280
900
1638984
900

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.