Madeleine Pyk färglitografi

287011

PYK, Madeleine (född 1934): "Place Rosetti", signerad och numrerad M Pyk 36/275, färglitografi, 41x40 cm

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1639318
850
1639317
1639308
750
1639316
750
1639308
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.