Roger Risberg färglitografi

287010

RISBERG, Roger (född 1956): (2) Figurscener, signerad RR, PT, färglitografi, bladstorlek 59,5x44 cm

Rum 1

Roger Risberg färglitografi

Budhistorik (6 bud)
1639593
550
1639696
500
1639593
450
1637934
1637675

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer