Roger Risberg färglitografi

287010

RISBERG, Roger (född 1956): (2) Figurscener, signerad RR, PT, färglitografi, bladstorlek 59,5x44 cm

Rum 1

Roger Risberg färglitografi

Budhistorik (6 bud)
1639593
550
1639696
500
1639593
450
1637934
1637675

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.