Angelica Wiik färglitografi

287009

WIIK, Angelica (född 1960): "Pont Neuf", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 58x42 cm

Rum 1

Angelica Wiik färglitografi

Budhistorik (17 bud)
1639129
1 800
1638584
1 700
1638676
1 700
1638584
1 600
1632556

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.