Angelica Wiik färglitografi

287008

WIIK, Angelica (född 1960): Uteservering, signerad Angelica Wiik, 98/290, färglitografi med glitter, ca 60x44 cm

Rum 1

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (22 bud)
1639169
1639167
1 900
1639128
1 800
1638578
1 700
1639126
1 700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.