Angelica Wiik färglitografi

287008

WIIK, Angelica (född 1960): Uteservering, signerad Angelica Wiik, 98/290, färglitografi med glitter, ca 60x44 cm

Rum 1

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (22 bud)
1639169
1639167
1 900
1639128
1 800
1638578
1 700
1639126
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer