Sven Erik Jakobsson litografiskt tryck

287005

JAKOBSSON, Sven Erik (född 1934): "Björkliden september 85 II", signerad, eget tryck 33/75, 76x40 cm

Fack 18

Budhistorik

2015-01-11 kl 20:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.