Enrico Baj

287004

BAJ, Enrico (1924-2003): "Général, from "Baj chez Baj", 1972, signerad och numrerad Baj 4/250, färgserigrafi/glitter, bildmått 77x60 cm, oramad;
Litteratur: Petit 377

Hanteringsveck i marginalen

Rum 6

Enrico Baj
Budhistorik (6 bud)
1638291
1638284
1 400
1634222
1 300
1629815
1628954

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.