Eva Grytt etsning

287003

GRYTT, Eva (född 1946): Komposition, signerad, 17/30, färgetsning, 66x79 cm

Fack 6

Eva Grytt etsning
Budhistorik (25 bud)
1639478
2 600
1632958
2 400
1639477
2 400
1632958
1639476

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.