Gustave Singier färgetsning

286999

SINGIER, Gustave (1909-1984): Komposition, signerad Singier -63, 69/100, färgetsning, 27,5x19,5 cm

Ram förgylld med vitt bladguld

Tavelvagn 5

Gustave Singier färgetsning
Budhistorik (1 bud)

1632794
2015-01-04 20:20:57

2015-01-14 kl 21:03
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer