Gustave Singier färgetsning

286999

SINGIER, Gustave (1909-1984): Komposition, signerad Singier -63, 69/100, färgetsning, 27,5x19,5 cm

Ram förgylld med vitt bladguld

Tavelvagn 5

Gustave Singier färgetsning
Budhistorik (1 bud)

1632794
2015-01-04 20:20:57

2015-01-14 kl 21:03
Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.