Rolf Hanson färgetsning

286998

HANSON, Rolf (född 1953): Komposition, färgserigrafi, 1991, signerad, daterad och numrerad Rolf Hanson -91, 17/45, 115x96 cm bladstorlek 136x116 cm

Rum 6

Rolf Hanson färgetsning
Budhistorik (11 bud)
1642642
5 000
1642639
4 800
1642638
4 600
1641367
1641364

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer