Corneille färglitografi

286997

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Två kvinnor och fågel, signerad och numrerad Corneille -79, 39/250, färglitografi, 65x51 cm, oramad

Rum 1

Corneille färglitografi
Budhistorik (2 bud)

1633334
1632131

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.