Wifredo Lam färgetsning

286996

LAM, Wifredo (Cuba, 1902-1982): Komposition, signerad W.Lam 33/60, färgetsning, 31x24 cm

Fack 18

Wifredo Lam färgetsning
Budhistorik (6 bud)
1638975
1636778
1636778
1632991
950
1632130

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.