Fritz Winter etsning och akvatint

286995

WINTER, Fritz (1905-1976): Farbaquatinta No. 6, 1967, signerad och numrerad F. Winter 78/100, etsning och akvatint i färger, 19x18 cm
LITTERATUR: Gabler 58

Rum 11

Budhistorik (10 bud)
1637319
1 300
1640320
1637319
1640317
1637319
850

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.