Georges Mathieu litografi

286994

MATHIEU, Georges (Frankrike 1921-2012): Sans titre, signerad Mathieu -57, 48/150, litografi, 23x31 cm

Tavelvagn 3

Georges Mathieu litografi
Budhistorik (3 bud)

1634207
1632248
500
1631978

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.