Max Valter Svanberg

286991

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): (2) Kompositioner, signerade och numrerade J15/J16, etsningar tryckta i lila resp. grönt, 17x14, 16x20 cm, oramade

Rum 1

Max Valter Svanberg
Budhistorik (1 bud)

1642081
2015-01-14 09:17:48

2015-01-14 kl 12:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.