Max Valter Svanberg

286991

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): (2) Kompositioner, signerade och numrerade J15/J16, etsningar tryckta i lila resp. grönt, 17x14, 16x20 cm, oramade

Rum 1

Max Valter Svanberg
Budhistorik (1 bud)

1642081
2015-01-14 09:17:48

2015-01-14 kl 12:12
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer