Sidney Nolan färgoffsetlitografi

286990

NOLAN, Sidney (1917-1992): Figur i landskap, signerad Nolan 97/100, färgoffsetlitografi, 56x75 cm

Rum 1

Budhistorik (6 bud)
1642674
500
1642721
500
1642674
450
1642719
1642674

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.