Giuseppe Santomasso

286987

SANTOMASSO, Giuseppe (1907-1990): Untitled, färgetsning, signerad och numrerad Santomasso 10/100, 78x63 cm

Rum 8

Giuseppe Santomasso
Budhistorik (5 bud)
1641390
1640029
1640029
1638260
1632128

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.