KG Nilsson litografi

286981

NILSSON, KG (född 1942): komposition, signerad och daterad KG Nilsson 1984, 23/50, färglitografi, bladstorlek 47x63 cm

fuktskada

Fack 10

KG Nilsson litografi
Budhistorik (10 bud)
1639717
750
1639716
700
1639715
650
1639714
600
1639267
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.