KG Nilsson litografi

286981

NILSSON, KG (född 1942): komposition, signerad och daterad KG Nilsson 1984, 23/50, färglitografi, bladstorlek 47x63 cm

fuktskada

Fack 10

KG Nilsson litografi
Budhistorik (10 bud)
1639717
750
1639716
700
1639715
650
1639714
600
1639267
550

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer