Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

286980

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, ea, färglitografi, 40x55 cm; oramad

Rum 1

Budhistorik (2 bud)

1639248
1630849

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.