Hydman-Vallien färglitografi

286975

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Nattens drottning, signerad Ulrica HV, ea, färglitografi, 40x55 cm; oramad

Rum 1

Hydman-Vallien färglitografi

Budhistorik (2 bud)

1639253
1637682

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.