Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

286974

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Kurtiserande par, signerad Ulrica HV, ea, färglitografi, 40x55 cm; oramad

Rum 1

Budhistorik (5 bud)
1639246
1639245
1 900
1639244
1 800
1630942
750
1630848

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer