Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

286974

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Kurtiserande par, signerad Ulrica HV, ea, färglitografi, 40x55 cm; oramad

Rum 1

Budhistorik (5 bud)
1639246
1639245
1 900
1639244
1 800
1630942
750
1630848

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.