Pontus Carle litografi

286972

CARLE, Pontus (född 1955): "Aerial", signerad och daterad 85, 31/75, färglitografi 53x74 cm

Fack 15

Pontus Carle litografi
Budhistorik

2015-01-11 kl 21:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.