Wilfredo Lam (Kuba)

286971

LAM, Wilfredo (Kuba,1902-1982): Figurkomposition, signerad, ea, färglitografi, bladmått 64,5x49,5 cm; oramad

Rum 1

Wilfredo Lam (Kuba)

Budhistorik (4 bud)

1640625
1640306
500
1636612
1629816

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.