Wilfredo Lam (Kuba)

286969

LAM, Wilfredo (Kuba,1902-1982): Figurkomposition, signerad, ea, färglitografi, bladmått 64,5x49,5 cm; oramad

Rum 1

Wilfredo Lam (Kuba)

Budhistorik (4 bud)

1639556
1 300
1629813
1628951
1628904
550

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer