Leida Rives litografi

286968

RIVES, Leida, (1915-1989): Komposition, signerad och daterad 1968, 121/160, färglitografi, 63x46 cm

Fack 9

Leida Rives litografi
Budhistorik (8 bud)
1638926
650
1639179
600
1638926
550
1638449
500
1638818
450

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.