Leida Rives litografi

286968

RIVES, Leida, (1915-1989): Komposition, signerad och daterad 1968, 121/160, färglitografi, 63x46 cm

Fack 9

Leida Rives litografi
Budhistorik (8 bud)
1638926
650
1639179
600
1638926
550
1638449
500
1638818
450

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer