Jorgo Krallis färgsetsning

286967

KRALLIS, Jorgo (född 1937): "Australia", signerad, numrerad 38/90, färgetsning, ca 49x48 cm

Fack 15

Jorgo Krallis färgsetsning
Budhistorik (19 bud)
1639203
1639202
1 400
1639195
1 300
1639192
1639137

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.