Olle Kåks litografi

286966

KÅKS, Olle (född 1941): Komposition, signerad Kåks, 70/80, färglitografi, 70x49 cm

Fack 3

Olle Kåks litografi
Budhistorik (7 bud)
1639742
600
1639436
550
1639265
500
1639148
450
1638174

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.