Sandro Chia etsning

286964

CHIA, Sandro (född 1946): "Proua di colore", signerad Chia, färgetsning, bildmått 30x22,5 cm, bladmått 75x56 cm; oramad

Hanteringsveck i marginalen

Rum 1

Sandro Chia etsning

Budhistorik (3 bud)

1630275
1628949
1628906
550

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer