Sandro Chia etsning

286964

CHIA, Sandro (född 1946): "Proua di colore", signerad Chia, färgetsning, bildmått 30x22,5 cm, bladmått 75x56 cm; oramad

Hanteringsveck i marginalen

Rum 1

Sandro Chia etsning

Budhistorik (3 bud)

1630275
1628949
1628906
550

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.